Odblokování  - kineziologie Three in One Concepts

Co můžete čekat?

Jak je v názvu uvedeno pracujeme s metodou, která zahrnuje do práce s klientem uvolnění mysli, duše a těla.

Pomocí svalového testu zjistíme emoce, které se ukrývají pod tématem, indentifikujeme spolu s vámi modely chování, které vám spouští a také věk, kdy se daný model spustil. Pomocí různých technik uvolňování stresu, které máme k dispozici uvolníme napětí z mysli, prací se svalem, meridiány, různými body na těle uvolníme napětí zaseknuté v těle a prolomením vzorce chování ulevíme sobě.

Co před a po sezení?

Pracujeme s energií, proto je dobré, aby člověk nebyl krátce po jiné alternativní technice, nebyl v léčbě anitibiotiky, po očkování, v půstu, či po náročném večírku.

Po sezení je dobré naplánovat si pokud možno pohododý den a večer. je dobré postarat se o sebe a zvýšit na pár dní množství kvalitní tekutiny.Sezení se zpracovává 21 dní, bez dramatických abreakcí a krizí. Můžete od nás odcházet s doporučením posilovacích technik, kterým je potřeba se doma určitou dobu věnovat.

Stačí 1 návštěva?

Než vznikne problém, který v životě máte (ať je to vztahový, osobnostní, tělesný) nějakou dobu to trvá. Z toho je potřeba vycházet.

Nikdy dopředu nevíme, jak bude člověk reagovat. Jsou lidé, kterým stačí 1 sezení, většinou je ale potřeba počítat s tím, že sezení je potřeba opakovat. Není potřeba spěchat, k úlevě dojde vždy a tělo, vaše mysl i duše potřebuje zase nějaký čas abychom mohli pokročit dále. Osvědčil se nám model 2 - 3 měsíců, minimální doba pro další sezení je měsíc.

Jdu na sezení s malým dítětem jak se mám připravit?

V našem Regeneračním studiu se snažíme pracovat co nejvíce to jde s dítětem. U malých dětí, které nevydrží střídáme práci s dospělým člověkem (nejlépe maminka). Dítěti je dobré vzít s sebou nějaké hračky. Pokud víte, že je dítě problematické, je dobré mít v zásobě daší dospělou osobu, která by dítě hlídala při práci s maminkou. Rozhodně není možné pracovat v místnosti s dalším dítětem (sourozencem), které je jen přítomno (protože si rodič nezajistí hlídání). Děti se takto nedokáží uvolnit. Hranice věku se nedá určit, vše je individuální - podle potíží. Odblok zvládne samo někdy 3leté dítě a někdy u 6letých dětí potřebujeme maminku...opravdu se nedá předpokládat.

Děti školního věku procházejí sezení samostatně, rodič je celou dobu přítomen (pokud si dítě nepřeje jinak). Děti jsou po sezení vždy velmi uvolněné

v emočním projevu, po odblokování není dobré zbytečně “vychovávat”, druhý den se vše vyrovná.

Proč zrovna tato metoda?

Existuje na světě již od 60tých let minulého století v USA, je učena a praktikuje se po celém světě a její funkčnost je prověřena časem a obrovským počtem vděčných klientů.

RS studio existuje od roku 1999 a za tu dobu jsem byla svědkem takřka zázračných změn. Ve studiu spolupracuji s lidmi, kteří prošli i mým výcvikem

a mají za sebou dlouhou praxi.

Přesto nemohu tvrdit, že je pro všechny. Metoda je dotyková, klient celé sezení spolupracuje a převést změny do svého života musí sám. U nás platí rčení “pomůžu ti, aby sis pomohl sám”.

Cvičení KŘÍŽověHO   programovÁNÍ, jedné  ze  základních korekcí, která má mnohostranné využití pro rovnováhu  mozku a těla