EFT - technika emoční svobody  - on line  

 
 


     

     EFT lze použít pro léčbu různých fobií, traumatických vzpomínek, různých strachů, ke zmírnění bolestí, alergií, nemocí, problémů s váhou, různých negativních emočních stavů jako jsou deprese, zarmoucenost, smutek, žal, pocity viny, vztek, negativní vzpomínky, nutkavé chování, apod., dále umí řešit nízké sebevědomí, pomáhá ke zvyšování výkonnosti u sportovců, při blokádách v učení a jejich poruchách, apod. Škála použití EFT je velmi široká.

V podstatně uvolněním zablokovaných traumat a emocí to vždy začíná, přes poťukávání meridiánů se uvolňují energie zaseknuté v těle a dochází k okamžitému uvolnění a nastartování regeneračních schopností člověka. Zvyšuje se tak kvalita prožívaného života a mizí často letité, neřešitelné zaseknuté vzorce.


    Dnes existuje velká škála specializačních technik EFT. Mě nejvíce oslovila metoda Matrix Reimprinting, která je zaležena na výzkumech kvantové fyziky v kombinaci s klasickým eft.


Mé vzdělání  v tomto oboru: - absolvovala jsem u Marty Noskové, jsem certifikovaným EFT praktikem ADv. při asociaci AAMET - Velká Británie, certifikovaným praktikem Matrix Reimprinting, cert. praktikem Meta-medicine(TM) | IMMA (absolvovano u Richarda Flooka, Kanada) a praktikem Matrix Birth reimprintig (Sharon King).


                                                                                                 zpět

 
 

Je obtížné, či nemožné, vyřešit jakýkoli problém, dokud jsme ho neakceptovali.

     více o EFT


Cena:     1. 000.- Kč  (60 - 90 minut)
EFT se řadí se mezi světově uznávané techniky spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. Autorem metody je američan Gary Craig, který navázal na práce renomovaného amerického psychologa dr. Rogera Callahana, výsledky metody jsou ohromující.