V mém životě už bylo hodně věcí jinak, narodil se mi druhý syn, vystudovala jsem vysokou školu, dostala místo na dobu neurčitou a změnu pracovní pozice, o které jsem snila. Začala jsem říkat ne, když jsem něco nechtěla a říkat ano, když jsem něco chtěla. Život mi začínal dávat smysl a začala jsem se bavit. Zařídila jsem si kancelář ve svém domě, kde jsem začala odblokovávat po práci a o víkendu. Bylo to hodně a já jsem přemýšlela, co s tím. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla odejít z dobře placené práce, kde jsem mohla zůstat do důchodu a která mě navíc bavila. Nakonec jsem našla odvahu a dala jsem výpověď.

Zuzana Ličeníková

Takhle nějak to bylo...

    Podruhé vdaná, syna z prvního manželství, práce, která mě sice bavila, ale neměla jsem potřebnou kvalifikaci. Synovi se moc nedařilo ve škole, druhý manžel pracoval daleko, rodiče bydleli také v jiném městě a tak jsem na vše byla sama. Často jsem doma brečela do polštáře, že vypadám hrozně a nikdo mě nemá rád, …..,  že prostě celý můj život je zcela jiný než jsem si ho vysnila.

Takhle nějak to je...

    Mé druhé manželství stále trvá, s manželem a se svými syny mám dobrý vztah. Mám skvělé přátelé, se kterými podnikáme spoustu akcí a stále se objevují nové výzvy a příležitosti o kterých se mi možná ani nesnilo. Je to super.

    Pracuji ve své kanceláři doma, jezdím pracovat do Regeneračního studia v Brně a na kousek úvazku pracuji jako speciální pedagog v poradenství. Také jsem dokončila instruktorský kurz One Brain a jsem lektor. Vystudovala jsem konstelační školu, konstelace ve spojení s kineziologií nabízí komplexnější pohled na danou situaci a ráda s konstelační terapií pracuji i se svými klienty. Objevila jsem Mohendžodáro – tantra jógu pro ženy a i díky ní se cítím dobře ve svém těle a jsem ráda ženou, která nemusí všechno zvládnou sama. Život mě baví moc, tvořím si ho sama, každá moje práce je mým koníčkem a kineziologie mě neustále fascinuje s tím, co dokáže a skvělou odměnou mi je, když vidím své klienty, že se cítí lépe a dokázali svůj život změnit k lepšímu.                   

                                                                                                                                                                                                                Zuzana Ličeníková

    Můžete mě navštívit v Regeneračním studiu v Brně  - kam zajíždím na jeden den v týdnu  - nebo nadále u mě v kanceláři v Moravské Třebové.

Moje vzdělání:

Gymnázium Šumperk, Univerzita Hradec Králové -  Sociální pedagogika, Masarykova univerzita Brno - Speciální pedagogika, konzultant a lektor metody kineziologie One Brain Three In One Concepts (studovala jsem u lektorů: Tereza Tempírová, Romana Šlézarová, Zuzana Fečková - Franková, Johanna Lehner a prezidentka společnosti Anastazya Tomoko Wada), praktik Rekonektivního léčení Erica Pearla, facilitátor rodinných, systemických a finančních konstelací u manželů Polívkových z Rakouska,  akreditovaná cvičitelka I.stupně Mohendžodára – tantry jógy pro ženy MUDr. Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného

                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                      Zpět na RS studio

   Pak mi jednou kamarádka nabídla „ odblokování“ a mě se ulevilo a začalo mi být celkově lépe, nějak radostněji jsem se začala dívat na svět, který byl okolo mě. Místo dalšího „odblokování“ jsem se rozhodla tuto zajímavou metodu studovat, bavilo mě to a žilo se mi lépe. Moje kamarádky viděli změnu v mém životě a chtěli, ať jim udělám taky „odblokování“, tak jsem to zkusila a měla jsem radost, že i jim se začalo dařit lépe.Tak jsem studovala i vyšší kurzy metod One Brain, abych mohla pracovat i s cizími lidmi.