Dělám to. co mě baví...

 

V roce 1998 jsem byla dávno po studiích někde uprostřed svého podnikání v komerční sféře. Život profesní i osobní se komplikoval a já měla pocit, že už to takhle dál prostě nepůjde. Vysoké tempo, stres, zvyšující se vnitřní napětí, nemožnost ovlivnit vlastní život, naštvanost na sebe a na celý svět. Dostala jsem se do situace, o které jsem si vždy říkala, že mně se přece nemůže stát.


Měla jsem na výběr :

One Brain jsem v té době neznala. Jen jsem se seznámila s jedním člověkem, který metodu studoval a v jeho přítomnosti jsem se cítila velmi dobře, uvolněně. Pak se ke mně dostala informace, že se otevírá poslední běh celého studia s americkou lektorkou Carol Ann Hontz, která One Brain přivezla do střední Evropy. Prostě jsem jen chtěla rozbít svůj životní stereotyp, nic víc jsem nečekala a hlavně jsem vůbec nevěděla do čeho „jdu”. První kurz „Nástroje profese“ jsem absolvovala v listopadu 1998 a od té doby nepřestávám být možnostmi této techniky prostě nadšená.


V roce 1999 jsem definitivně pochopila, že mé místo není mezi věcmi, ale mezi lidmi.    

A také to, že nemusím ostatním dokazovat, že něco umím a že jsem v něčem dobrá, že nikoho nezměním, jenom sama sebe a že i já mohu o svém životě svobodně rozhodovat.


Vypadá to jednoduše, ale jednoduché to zpočátku určitě nebylo. Učím se dodnes.


Změnila jsem svůj život od základu. V roce 2001  jsem otevřela svou první poradnu        

a začala se věnovat metodě profesionálně, od roku 2004 jsem začala vyučovat minikurzy a základní kurzy One Brain (stupeň 1 až 4), od roku 2007 vyučuji i kurzy pokročilé (stupeň 5 až 7).

Kineziologie - One Brain je pro mě základ, který dále rozvíjím.


Za více než devatenáct let práce s lidmi nemocnými na těle, duši, ve vztazích, či v životě, mě pořád baví objevovat a učit se novým věcem. Proto prohlubuji svou odbornost. Absolvováním konstelačního výcviku u Arnolda Polívku a Evi Polívkové jsem rozšířila své techniky o konstelační práci a přidala jsem Mohendžodáro Moniky Sičové a Igora Samotného a ženskou tantru, kterou jsem prošla u Sarity, přímé žákyně Osha. Ženské semináře

a intenzivní práce prostřednictvím prožitku a meditací do mého života přinesla pestrost a spoustu nových intenzivních zážitků.

Miluji svou práci  a jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost najíst své místo, které přináší radost mně i vám. Jsem ráda, že s vámi můžu být u toho.

                                                                                                                                                                                                                             


                                                                                                                                                                                                            Romana ŠlézarováZpět na RS studio 

zůstat v tom, žít takhle dál a stěžovat si na nepřízeň osudu, nebo si přiznat, že si za vše mohu sama a něco se svým životem začít dělat. Pasivita mi nikdy nebyla vlastní, za což děkuji svým rodičům a předkům. A tak jsem se do toho pustila…