Rodinné a firemní konstelace - seminář

 

Seminářů se můžete účastnit 4 x do roka. Lze je absolvovat s rozestavěním svého tématu nebo jako účastník. Místa na rozestavění jsou početně omezena. Probíhají 3 dny, máte možnost zažít 19 rozestavění a být u vyrovnávání dalších 18 témat, které působé i na váš život, a ze kterých je možné pro sebe čerpat.

Ze tmy společně vynášíme na světlo to, co je potřeba vidět a procítit, v souladu s přirozeností a vesmírným řádem.

Moc vnitřní představy

    Vědomě nebo podvědomě v sobě udržujeme představu rodiny, ze které pocházíme. Tato vnitřní představa ve velké míře předurčuje, zda jsme úspěšní ve svých vztazích a ve svém životě. Rozestavěním této představy našeho současného rodinného systému a původní rodiny přináší skryté pocity a síly skupinového svědomí na povrch. Cílem je rozvinout představu řešení ,v níž všichni členové skupiny najdou své nejlepší místo. Tato představa pomáhá znovu lidem najít svou vnitřní svobodu, motivaci, udělat to, co je nezbytné k přehodnocení vztahů a poskytuje vítr do zad, který nám umožní žít naplněný život tak, jak skutečně chceme.

Témata k řešení :

vztahy (rodinné, partnerské, přátelské), zdravotní problémy, finanční problémy, pracovní problémy či firemní - otázky a spousta dalšího, co život přináší.

Seminář rodinných konstelací se odlišuje použitím technik 3v1 -  svalovým testem, barometrem chování, a technikami uvolnění stresu.

K rozestavění vnitřní představy rodinného systému využívá členů skupiny.   

Cena semináře s vlastním rozestavěním 4. 499.- Kč, cena bez vlastní konstelace 2. 800.- Kč                        zpět na termíny

Pro účast na semináři není nutné absolvování jakéhokoli kurzu předtím. Pokud máte problémy, které se táhnou napříč vaší rodinou nebo se vám neustále vracejí nějaká vaše osobní témata, ikdyž na nich pracujete jinými technikami, doporučuji popřemýšlet, nabrat odvahu a přijít se na to podívat  - prostě jinak. Skupiny, které se u nás pravidelně scházejí zaručují otevřené, diskrétní a bezpečné prostředí. A nabízí velkou podporu.